Witam na stronie internetowej Delegatury Głogów. Znajdziecie tutaj wszystkie niezbędne informacje dotyczące rozgrywek piłkarskich oraz spraw sędziowskich OZPN Legnica. Zapraszamy wszystkich do zapoznania się ze stroną, sprawdzania aktualnych obsad zawodów i wszystkich nowinek ze świata piłkarskiego i sędziowskiego. Zawsze aktualne i precyzyjne informacje.

Zapraszamy!

 

Jeśli chcesz sprawdzić się w roli arbitra oraz poznać futbol z całkiem innej strony, a przy okazji poprawić swoją kondycję fizyczną i zarobić trochę pieniędzy - nie czekaj dłużej !!! Przeżyj niezapomniane chwile na boisku. Zgłoszenia kandydatów prosimy kierować na adres e-mail: delegaturaglogow@ozpn.legnica.pl oraz pod nr telefonu 513 190 080. Więcej informacji w zakładce "Kandydaci na sędziów".

 

Pragniemy poinformować, iż sędziowie od ,,A” klasy wzwyż wysyłają obowiązkowo
 
 
urlopowania 14 dni przed terminem meczu na adres e-mail referenta ds. obsady WS
 
OZPN Legnica kol. Piotr Kusak: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

Natomiast sędziowie od IV ligi wzwyż wyznaczają minimum dwóch sędziów

asystentów (niepowtarzających się w danej lidze) 14 dni przed rozpoczęciem rundy

wiosennej w sezonie 2018/19 i wysyłają obowiązkowo na adres e-mail kol. Piotra

Kusak.

W Delegaturach odpowiednio swoim referentom ds. obsady:

- Delegatura Głogów - kol. Tomasz Bogus:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- Delegatura Legnica - kol. Grzegorz Woronok: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.l

- Delegatura Lubin - kol. Piotr Kusak: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.