Witam na stronie internetowej Delegatury Głogów. Znajdziecie tutaj wszystkie niezbędne informacje dotyczące rozgrywek piłkarskich oraz spraw sędziowskich OZPN Legnica. Zapraszamy wszystkich do zapoznania się ze stroną, sprawdzania aktualnych obsad zawodów i wszystkich nowinek ze świata piłkarskiego i sędziowskiego. Zawsze aktualne i precyzyjne informacje.

Zapraszamy!

 

Jeśli chcesz sprawdzić się w roli arbitra oraz poznać futbol z całkiem innej strony, a przy okazji poprawić swoją kondycję fizyczną i zarobić trochę pieniędzy - nie czekaj dłużej !!! Przeżyj niezapomniane chwile na boisku. Zgłoszenia kandydatów prosimy kierować na adres e-mail: delegaturaglogow@ozpn.legnica.pl oraz pod nr telefonu 513 190 080. Więcej informacji w zakładce "Kandydaci na sędziów".

 

Sędziów Delegatury Głogów prosimy o przesyłanie urlopowań z meczów pocztą elektroniczną co najmniej dwa tygodnie przed  rozgrywającymi się zawodami na adres e-mail: 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
 
Wszystkie wiadomości proszę przesyłać wg schematu poniżej
 
Tytuł wiadomości:Urlopowanie, Imię i Nazwisko, okres urlopowania
(dzień.miesiąc.rok - dzień.miesiąc.rok)
(np. 12.04.2015-29.04.2015)
 
Treść wiadomości:
- Urlopowanie
- Imię Nazwisko
- okres urlopowania(np. 12.04.2015-29.04.2015)
- powód urlopowania
- podpis